نتایج جستجو برای عبارت :

رموز موفقیت در ام ال مارکتینگ

اثرات خواب بر سلامت پوست
در سال ۲۰۱۹ برآورد می شود که صنایع مرتبط با مراقبت از پوست رقمی بالغ بر ۱۳۰ میلیارد دلار فروش داشته باشند. این مبلغ نشانگر اهمیتی است که مردم سراسر جهان به 
سلامت، شادابی و زیبایی پوست خود می دهند. اما در کنار تمامی هزینه و زمانی که افراد برای مراقبت از پوست خود صرف می کنند، گاهی رموز ساده ای وجود دارند که
 می توانند تاثیرات شگرفی بر سلامت و شادابی پوست به خصوص پوست صورت افراد داشته باشند. یکی از این رموز ساده و عملی،
تحقیق درباره رموز موفقیت در درس و تحصیل

↓↓  لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:12     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : رموز موفقیت در درس و تحصیل محورهاى پژوهش: 1 ـ معناى موفقیت چیست؟ 2 ـ عوامل توفیق کدام است؟ 3 ـ نقش دوستان, معلّمان و خانواده در موفقیت دانش آموز چیست؟ 4 ـ چگونه مى توان از استعدادها بهترین بهره را گرفت؟ ...
دریافت فایل
یکی از مهمترین رموز رسیدن به جذابیت این است که بدانیم جذابیت چیزی غیر از زیبایی است‌ .
شخص می‌تواند صورت زیبایی نداشته باشد اما بسیار جذاب باشد و هم چنین می‌تواند بسیارزیبا باشد اما اصلاً جذابیت نداشته باشد.
جذابیت و گیرایی ! نگران نباشید این یک ویژگی کاملاً اکتسابی است که با در نظر گرفتن موارد زیر می توانیم بدست بیاریم:
ظاهری آراسته داشته باشید:

ادامه مطلب
کاملا بداهه باید بگم که ما آدم ها(من و شما)  ممکنه در زندگی به مسائلی پی ببریم(در مورد خودمو،دیگران و یا جهان هستی) ولی اینکه تنها کسی باشیم که به این مسائل پی برده باشیم خیلی کمه و به ندرت پیش میاد اما چون از پیش نمیدونستیم و خودمون برای بار اول باهاش مواجه میشیم این تصور قوت میگیره که احتمالا بقیه هنوز بهش پی نبرده باشند!
حالا می خوام که بدون هیچ محدودیتی ازتون دعوت کنم اون دست رازهارو اینجا برای خودمون(من و مخاطبین عزیز جان) به یادگار بمونه!
ملاصدرا مثل اکثر دانشمندان واقعی ،شب زنده دار بود و روزها در مدسه تدریس می کرد و شب ها را صرف نوشتن کتاب می نمود . خود ملاصدرا می گوید : 
" هنگامی که در کهک به سر می بردم ، برای تزکیه نفس می کوشیدم  و در حال تنهائی به فکر فرو می رفتم و معلوماتی را که فرا گرفته بودم از نظر می گذرانیدم . من می کوشیدم که با نیروی علم و ایمان به اسرار هستی پی ببرم و بر اثر اخلاص و تزکیه نفس قلبم روشن شد و در های ملکوت یعنی دنیائی که د رآن فرشتگان زندگی می کنند و آنگاه دره
با گذشت سالیان ممکن است از نمای داخلی و یا خارجی منزل احساس دلزدگی و نارضایتی داشته باشید و این احساس زمانی برطرف می شود که بازسازی ساختمان خود را با یک تیم کاملا حرفه ای در زمینه بازسازی و نوسازی ساختمان آغاز کنید و با یک تغییر اساسی تمام نواقص را برطرف کنید و شکلی نوین و زیبا به منزل خود هدیه دهید تا هم احساس بهتری را به خود و اطرافیان خود منتقل کنید و هم به ارزش مالی ساختمان خود بیفزایید.  اما چرا این کار را خودتان با استفاده از نیروهای خدم
سبط پیغمبر تویی یا مجتبیزاده حیدر تویی یا مجتبینور چشم فاطمه دخت نبیحامی مادر تویی یا مجتبیدر سپهر پر فروغ پنج تنچارمین اختر تویی یا مجتبیخوبی خوبان همه اندر تو جمعکان سیم و زر تویی یا مجتبیسرور اهل جوانان بهشتبر کریمان سر تویی یا مجتبیخانه ات را در به روی خلق بازاجود و اکبر تویی یا مجتبیبا فقیران حشر و نشرت بی نظیرلطف را مظهر تویی یا مجتبیچهره ات یادآور ختم رسلبا شکوه و فر تویی یا مجتبیدر شجاعت برتر از وصف و بیاناز یلان برتر تویی یا مجتبید
شرکت پیشگامان توسعه صنعت پاژ فعالیت رسمی خود را از سال 1390 در زمینه های ساخت و تجهیز کشتارگاه های دام کشور آغاز نموده است . این شرکت با دارا بودن مهندسان و متخصصان مجرب و متعهد توانسته است تا در زمان کوتاهی پروژه های بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده و نام این شرکت را در زمینه تجهیزات کشتارگاهی در کشور مطرح نماید .
هم اکنون این شرکت با داشتن 35 پرسنل توانسته است گامی مهم در ایجاد اشتغال در کشور بردارد . همدلی ، همفکری ، تعهد ، تلاش ، پشتکار و صم
هر صبح یک آیه:اَعوذُ باللّهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیم
«وَلَقَدْ جِئْنَاهُم بِکِتَابٍ فَصَّلْنَاهُ عَلَىٰ عِلْمٍ هُدًى وَرَحْمَةً لِّقَوْمٍ یُؤْمِنُونَ»
ما کتابى براى آنها آوردیم که (اسرار و رموز) آن را با آگاهى شرح دادیم. (کتابى) که مایه هدایت و رحمت براى گروهى است که ایمان مى آورند.
(سوره مبارکه اعراف/ آیه ۵۲)
❇️تفســــــیر ❇️
ادامه مطلب
در ستایش سرور جوانان اهل بهشتسبط پیغمبر تویی یا مجتبیزاده حیدر تویی یا مجتبینور چشم فاطمه دخت نبیحامی مادر تویی یا مجتبیدر سپهر پر فروغ پنج تنچارمین اختر تویی یا مجتبیخوبی خوبان همه اندر تو جمعکان سیم و زر تویی یا مجتبیسرور اهل جوانان بهشتبر کریمان سر تویی یا مجتبیخانه ات را در به روی خلق بازاجود و اکبر تویی یا مجتبیبا فقیران حشر و نشرت بی نظیرلطف را مظهر تویی یا مجتبیچهره ات یادآور ختم رسلبا شکوه و فر تویی یا مجتبیدر شجاعت برتر از وصف و بی
رمز موفقیت کارآفرینی که در کمتر از ۳۰ سالگی به اوج رسید
بابک بختیاری
از کارآفرینی که در سنی کمتر از 30 سالگی بزرگترین فروش زنجیره ای در ایران را راه اندازی کرد و به اوج ثروت و موفقیت رسید، رموز موفقیتش را می‌پرسم،

می‌گوید:
ادامه مطلب
دیگه حرم رفتن های شبانه نیست. دیگه صحبت های رفیقانه نیست ... من موندم و خونه و مجتمع و هیئت مدیره و کار و زندگی ... اما هنوز چند روزی از ماه رمضون مونده . هنوز هوایی که داریم توش تنفس می کنیم عطر فرشته می ده و جایی برای شیاطین نداره ... پس هنوز امیدی هست . امیدی برای شروعی دوباره . مثل همون یکی دو سالی که ماه رمضون برام "بهار رویش" بود ... هنوز میشه برنامه ای ریخت . برنامه های ساده ای که می تونه زندگی رو سرپا نگه داره . همین نوشتن ها ، همین تسبیح به دست گرف
کتاب
آموزش علم الواح و تسخیر موکلین الواح در دو جلد میباشد که به زبانی ساده
علم الواح را آموزش میدهد و شما بدون داشتن هیچ علم قبلی در این زمینه
میتوانید از آموزشهای این کتاب استفاده کنید. این جزوات به طوری نگاشته شده
است که شما بدون داشتن هیچ مربی میتوانید خودتان این علم را فرا بگیرید.
ادامه مطلب

با فندق به یک استاد واژگان تبدیل شوید!
فقط با کشیدن دست بر روی حروف، کلمات بامعنی بسیاری بسازید و به یک استاد واژگان تبدیل شوید!
برای استاد شدن تلاش زیادی لازمه، پس وقتشه که رمز و رموز موجود در کلمات را بیابید و ذهن خود را چندین برابر ارتقا دهید.
(برای مشاهده‌ی جواب‌ها به ادامه مطلب مراجعه کنید)

برای دانلود بازی فندق از کافه بازار، اینجا کلیک کنید.

(پاسخ‌ها برای ورژن 3.71)

ادامه مطلب
وقتی یک دانشمند هندی شطرنج رو اختراع کرد تقدیم به پادشاه هند کرد و پادشاه هند شطرنج رو به ایران فرستاد تا یه جورایی پز دانشمند هاش رو به ایران بدهد.
پادشاه ایران انوشیروان خسرو به داناترین وزیرش بزرگمهر دستور داد تا او نیز بازی بسازد،‌ وزیر ایران که از دانشمندان بزرگ بود بازی زیبای تخته نرد را ساخت

فلسفه پیدایش و رموز تخته نرد:

30 مهره: نشانگر 30 شبانه روز یک ماه
24 خانه: نشانگر 24 ساعت شبانه روز
4 قسمت زمین: 4 فصل سال
5 دست بازی: 5 وقت یک شبانه رو
کتاب شاقان هندی یک کتاب بسیار نایاب و
قدیمی و جامع می باشد که شامل دستورالعمل های مجرب و متنوع در علوم غریبه و
ادعیه و طلسمات می باشد. بیشتر اعمال این کتاب برای حبّ و محبّت است و برخی
موارد دیگر نیز در کتاب مشاهده می شود. این نسخه شاقان هندی از روی نسخه
اصلی است و به صورت دستنویس نوشته شده است. این کتاب یکی از بهترین و
ارزشمندترین و نایاب ترین کتاب می باشد که معرفی می گردد. دستورات این کتاب
بسیار مجرب و آزموده شده می باشد.
ادامه مطلب
رموز موفقیت دفتر خرید و فروش فیش حج ایران حج
همانطور که قبلا درباره فیش حج و تاریخچه آن گفته شد، در بین دفاتر جدید و قدیم خرید و فروش فیش حج، ایران حج توانسته موفق ترین باشد!
اولین رمز موفقیت این دفتر رضایت مشتری است،  برای مدیران و کارشناسان دفتر ایران حج رضایت خریداران و فروشندگان حرف اول را میزند!
مجموعه ایران حج همواره کوشیده تا خریاران و فروشندگان با قیمت مناسب فیش حج بخرند و بفروشند
یکی دیگر از دلایل موفقیت دفتر خرید و فروش فیش حج ایرا
سحرگاهی شدم سوی خرابات
که رندان را کنم دعوت به طامات
عصا اندر کف و سجاده بر دوش
که هستم زاهدی صاحب کرامات
خراباتی مرا گفتا که ای شیخ
بگو تا خود چه کار است از مهمات
بدو گفتم که کارم توبهٔ توست
اگر توبه کنی یابی مراعات
مرا گفتا برو ای زاهد خشک
که تر گردی ز دردی خرابات
اگر یک قطره دردی بر تو ریزم
ز مسجد بازمانی وز مناجات
برو مفروش زهد و خودنمائی
که نه زهدت خرند اینجا نه طامات
کسی را اوفتد بر روی، این رنگ
که در کعبه کند بت را مراعات
بگفت این و یکی درد
دانلود کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد - شیخ حبیب بن موسی ...chimenbooks.com › downloads › کتاب-جامع-الفوائد-ف...‎ریال ۲۵٬۰۰۰ - ‏موجود در انبارکتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد. نام نویسنده: اَقل العباد الشیخ حبیب بن موسی الرضا افشاری ارومیه ئی النجفی تعداد صفحات: ۴۳۱ فرمت کتاب: PDF نوع خطوط ...
دانلود کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاص
خرید فیش حج تمتع ۹۸ + قیمت 
برای اطلاع از خرید فیش حج تمتع ۹۸ + قیمت در ادامه همراهمان باشید

دفتر ایران حج با سابقه ترین خریدار فیش حج تمتع در حال حاضر کشور می باشد
ما فیش حج تمتع اعلام شده تا قبل از نیمه دوم سال ۸۵ را با قیمت ۲۱ میلیون تومان خریداریم
توجه داشته باشید که این قیمت فقط برای فیش های حجی است که محل ثبت نام آنها استان تهران بوده
بزودی لیست قیمت خرید فیش حج عمره و تمتع دفتر ایران حج را در قالب یک جدول منتشر می کنیم

ما هر روز لیست قی
کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفق
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفقیتwww.takbook.co
خب حقیقتا تصمیم گرفتم تمام کارها و دموهایی که تا الآن ساعت ها زحمت کشیدیم روشون، هرچند همچنان کلی(!) کار دارن، رو به اشتراک بذارم؛ در حال حاضر تو چندتا پست قبلی یه ترک رو از گروهِ "آغوش" گذاشتم اما الآن تو SoundCloud تقریبا تمامی کارهارو میشه گوش داد.

گوش کردن از اینجا
*دریافت رموز و اسرار الهی را آغوش گویند.
-
پادشاه ایران انوشیروان خسرو به داناترین وزیرش بزرگمهر دستور داد تا او نیز بازی بسازد،‌ وزیر ایران که از دانشمندان بزرگ بود بازی زیبای تخته نرد را ساخت
فلسفه پیدایش و رموز تخته نرد:
30 مهره: نشانگر 30 شبانه روز یک ماه
24 خانه: نشانگر 24 ساعت شبانه روز
4 قسمت زمین: 4 فصل سال
5 دست بازی: 5 وقت یک شبانه روز
2 رنگ سیاه و سپید: شب و روز
هر طرف زمین 12 خانه دارد: 12 ماه سال
تخته نرد: کره زمین
زمین بازی: آسمان
تاس: ستاره بخت و اقبال
گردش تاس ها: گردش ایام
مهره ها: ا
تا قبل از پیدایش صنعت چاپ دیجیتال و استفاده از تکنیک های آن در تولید فرش ماشینی چاپی، تمامی فرش ها به روش های سنتی و معمول بافته میشدند.در روش های سنتی، فرش ماشینی باید سه مرحله را پشت سر بگذارد تا فرش ماشینی تولید نهایی گردد و به دست مشتری برسد.
ابتدا الیافی که برای بافت فرش ماشینی در نظر می گیرند را در مرحله رنگرزی به رنگ های مختلف در می آورند.رنگرزی هنری است که در گذشته در یک خانواده انجام می شده و نسل و به نسل منتقل می گشته و اسرار و رموز خاص
با گذشت سالیان، نمای آجری یا سنگ ساختمان شما هوازده و تیره می‌شود. در ابتدا شاید این موضوع خیلی به چشم نیاید، اما کم‌کم این نما کثیف و موجب دلزدگی می‌شود و این زمانی است که باید با یک شرکت نماشویی تماس بگیرید.
اما چرا این کار را خودتان با استفاده از نیروهای خدماتی و وسایل ابتدایی انجام ندهید؟ پاسخ کوتاه به این پرسش آن است که این کار به نیروی متخصص و ابزار تخصصی احتیاج دارد. نماشویی کاری حقیقتا تخصصی‌شده است که برای آن به تسلط به تکنیک‌های
 در تنگنای زمان کنار یک دیوار
تمام قصه خود را به شعر می گفتم
صدای من از سمت شرقی دیوار
و روبه روی نسیمی که تند می تازد
به یک اشاره سنگی تمام می گردد
و من برای قفس می سرایم این شعر را
به یک نشانه آبی سلام باید کرد
به یک شکوفه لبخند نگاه باید کرد
می دانم صدای یخ زده ام را شنید ساحر صبح
نگاه غم زده اش
صورت سپید کران را
به سیلی خشمی
کبود خواهد کرد!
نشسته
 ُمنتظر
کنار یک دیوار
تمام قافیه ها را ردیف می کردم
و با تمام وجودم گلایه می کردم
کجاست روشنی فک
به نام خداوند بخشنده و مهربان
الف لام میم(از رموز قرآن است)1
این کتاب بی هیچ شک راهنمای پرهیزگاران است2
آن کسانی که به جهان غیب ایمان دارند و نماز بپا دارند
و از هرچه روزیشان کردیم به فقیران انفاق کنند3
و آنان که ایمان آرند به آنچه خدای به تو و بر پیغمبران پیش از تو فرستاد
و آنها خود به عالم آخرت یقین کامل دارند4
آنان از لطف پروردگار خویش به راه راست رفتند
و آنها بحقیقت رستگاران عالمند5

ترجمه از: دکتر مهدی الهی قمشه ای
مشاور تلفنی پرورش شترمرغ

استفاده از سبوس در دامداری ها 
با توجه به رشد دامپروری در سال های گذشته در کشور توجه ویژه ای نیز به  خوراک دام شده است .
 راندمان تولید گوشت یا تخم مرغ علاوه بر ژنتیک به تغذیه دام و طیور نیز بستگی دارد.
تهیه جیره غذایی متعادل از نظر مواد غذایی مغذی مانند پروتئین ، کربوهیدرات ، چربی ، مواد معدنی ، ویتامین و ... برای دام و طیور لازم می باشد.
 البته باید به این نکته نیز توجه داشت همانطور که کمبود یک ماده غذایی باعث آسی

کد کالا: 2001
کتاب الکترونیکی چشم طلایی
اولین مرجع کامل آثار و علائم دفینه در ایران، گردآوری شده توسط فرید باقری و مشاوره و ترجمه علی عزیزیان است.
کتاب چشم طلایی ، از معدود کتابهای مفید درباره ﺁﺛﺎﺭ ﻭ ﻋﻼﺋﻢ ﺩﻓﻨﻪ در ایران است. در واقع میشه گفت این کتاب اولین و جامع ترین منبع در مورد آثار و نشانه های گنج و دفینه است.
این کتاب با بیانی روان و خودمانی و به همراه عکس های متعدد یک راهنمای عالی برای تشنگان علم باستان شناسی و دفینه شناسی است. 
ب
دو جنبه شاعرانگی و عرفانی مولانا
مساله دیگری که امروز می‌خواهم توجه دوستان را جلب بکنم بر اینکه، مولانا دو جنبه دارد: یک جنبه «شاعرانگی» و یک جنبه «عرفانی». خیلی کم به جنبه شاعرانگی مولانا توجه شده است. مولانا در قله قاف شعر فارسی قرار دارد. تازه این پژوهش‌های جدید به این نکات و ظرایف و پیچیدگی‌ها و رموز شاعرانگی مولانا پرداخته‌اند، مخصوصا با توجه به معیارهای نقد ادبی مدرن، در مثنوی (این شاعرانگی‌ها را) کشف می‌کنند و از این لحاظ خیلی جال
«پیرمرد» زمانی به نزدیکانش می گفت پستویی دارد پر از زاییده های خیال و کند و کاو در زندگی.پستوی او به پستوی  خانه ی خمّار می ماند که هر چه از آن پیاله بردارند تمام نمی شود. او به دریا وصل است و از همان است که سبو پر می کند بهر مشتاقان. او تمامی ندارد. مانند منظره ی نقاشی است از طبیعتی که  تمام فصل ها را در دل خود دارد و تنها یک تصویر نیست: او تمام ِ زندگی ست.
از نیما یوشیج می گویم. گاهگاهی از او می خوانم و باید برای خودم  بنویسم پیچ و خم کار او از چشم
به گوشه‌ای بنشین خُشدل و تماشا کنکه کس به یاد ندارد چنین عَجَب‌زَمَنی
کانال آخرالزّمان، می‌کوشد خانندگانش را، دور از هدفهای شخصی، بازیهای سیاسیِ سرگرم و گمراه‌کننده با رویدادهای شگفت‌انگیز آخرالزّمان آشنا سازد. این کانال به هیچ حزب و گروه سیاسی وابستگی ندارد و می‌خاهد با ارائۀ آموزه‌های مهدوی و آخرالزّمانی خداباوران را به آینده‌ای روشن امیدواری دهد و با افزایش آگاهی و صبر مردمان این روزگار، گاه به بیان برخی دردهای بیچارگان و ستمد
دوازده باور "میلیونرساز" وارن بافت
به اعتبار و هویت تون بها بدین.
قدم اول اینه که خودتون رو لایق رویاهاتون ببینین، برای این موضوع باید روی اعتماد به نفس تون کار کنید.
 ارزش آفرینی کنید.نکته: این ارزش آفرینی باید تو دو بعد شخصی و کاری باشه به اینصورت که:در بعد شخصی: باورهاتون رو رشد بدین، دنبال هدف هاتون بگردین و رسیدن به اون ها رو به عنوان ارزش تعریف کنید.در بعد کاری: باید پا به عرصه ی خلاقیت بذارین و شروع کنید به خلق و ایجاد بسترهای کاری جدید،
هنوزم متوجه نشدم که چی شد اینقدر عاشقِ برنامه دار بودن هستم ؟اگر کارایی که باید بکنم زیادم باشه،اگر حالمم آشفته باشه،میتونم با برنامه دار کردن ِ لحظه هایم خودمو نجات بدم ،ذهنمو مرتب کنم و منسجم .
عادتِ برنامه داشتن شاید از قبل دانشجو شدنم ،موقعِ دبیرستان و کنکور شروع شد ،و الان به نطر خودم حرفه ای شدم ‌.چه برنامه هایی که کمال گرایانه چیده شد توسط خودم و الان یاد گرفتم متعادل تر ش کنم ،چه شب هایی که توقع داشتم همه ی برنامه هام باید تیک بخورن
راز موفقیت موبایل های چینی چی بود

رشد سریع 
تولید گسترده و رشد سریع موبایل های چینی در بازار جهانی یکی از دلایل موفقیت موبایل های چینی است. رشد موبایل های چینی در بازار جهانی به حدی است که شرکت چینی هواوی در حال تبدیل شدن به بزرگ‌ترین سازنده گوشی های همراه در جهان است. دیگر شرکت های چینی که فعالیت خوبی دارند عبارتند از:وان‌پلاس (OnePlus)شیائومی (Xiaomi)اوپو (Oppo) ویوو (Vivo)در ادامه به معرفی رموز موفیت گوشی های چینی می پردازیم:لوازم جانبی در دسترسی

کد کالا: 2001
کتاب الکترونیکی چشم طلایی
اولین مرجع کامل آثار و علائم دفینه در ایران، گردآوری شده توسط فرید باقری و مشاوره و ترجمه علی عزیزیان است.
کتاب چشم طلایی ، از معدود کتابهای مفید درباره ﺁﺛﺎﺭ ﻭ ﻋﻼﺋﻢ ﺩﻓﻨﻪ در ایران است. در واقع میشه گفت این کتاب اولین و جامع ترین منبع در مورد آثار و نشانه های گنج و دفینه است.
این کتاب با بیانی روان و خودمانی و به همراه عکس های متعدد یک راهنمای عالی برای تشنگان علم باستان شناسی و دفینه شناسی است. 

موسی علیه‌السلام قرار است با ساحران فرعون مبارزه کند. سحر، علم پیشرفتهٔ جامعهٔ متمدنی است که او به رسالت در آن مبعوث شده. ساحران وفادار به فرعون، برترین و ماهرترین افراد در پیشرفته‌ترین و پیچیده‌ترین فن موجود در روزگارشان هستند که علاوه بر مال و اموالی که آرزوی خودشان بوده، لطف مضاعفی نصیبشان شده و فرعون قول داده در صورت پیروزی، جزء حلقهٔ نزدیکان ویژهٔ او خواهند بود و این لطف مضاعف، انگیزهٔ مضاعف نیز ایجاد می‌کند.روز مسابقه، مجمع بزرگی
ﺩﺭ یک سمینار رموز موفقیت، سخنران از حضار ﺮﺳﺪ: 
«ﺁﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﺭﺍﺖ ﻫﺮﺰ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪﻧﺪ؟»
حضار ﻓﺮﺎﺩ ﺯﺩﻧﺪ: «ﻧﻪ! ﻧﺸﺪﻧﺪ.»
سخنران: «ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺍﺩﺴﻮﻥ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
حضار: «ﻧﻪ! ﻧﺸﺪ.»
سخنران: «ﺮﺍﻫﺎﻡ ﺑﻞ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «ماری کوری ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «جمز وات ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران ﺑﺮﺍ ششمین ﺑﺎﺭ ﺮﺳﺪ: «ﻣﺎﺭ ﺭﺍﺳﻞ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
ﻣﺪﺗ ﺳﻮﺕ ﺩﺭ ﻼﺱ ﺣﺎﻢ ﺷﺪ. ﺳﺲ یکی از حاضرا
یکی از مؤثرترین شیوه‌ها برای یادگیری رموز ترجمه، بررسی ترجمه‌های ممتاز است. این، کلیدی‌ترین و کارسازترین نکته و توصیه‌ای است که بیشتر مترجمان ممتاز و معلمان کهنه‌کارِ ترجمه، به‌اتفاق، بر آن تأکید می‌کنند. بررسی ترجمه‌های ممتاز، یعنی کنار هم قرار دادنِ متن اصلی و ترجمهٔ آن، و دقت در ظرایف و لطایف کار مترجم، و آموختن نکته‌های باریک‌تر از مو که در هیچ کتابی نوشته نشده است. معمولا به این روشِ بررسی ترجمه‌ها، «مقابله» می‌گویند؛ من از آ
پژوهشنامه علمی- پژوهشی عرفان سال اول- شماره اول، پاییز و زمستان 1388
نگاهی نو به حدی5ث شریف « من عرف نفسه فقد عرف ربه» متن کامل (PDF)
نگاهی به پیش فرض های انسان شناختی فقه و عرفان 
PDF

دوفصلنامه علمی، پژهشی پژوهشنامه عرفان سال دوم، شماره سوم، پاییز و زمستان1389
مقایسه آرای امام خمینی و آیت الله بهاری همدانی در باب مراقبه PDF
بررسی برخی از مبانی وحدت وجود PDF
علم و معرفت از دیدگاه ابن عربی PDF
شرح احوال خواجگی احمد کاسانی و گذری بر رساله در بیان ذکر PDF
ت
در مقاله‌ای  که تحت عنوان «چند سلاح برای موفقیت پس از ثبت شرکت لهستان (1)» ارائه کردیم، به چند مورد از سلاح‌هایی که برای موفقیت احتیاج دارید، اشاره شد. این سلاح‌ها در موفقیت شما تأثیر به‌سزایی خواهند داشت و می‌توانند اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را برای شما به ارمغان بیاورند. در این مطلب قصد داریم به سلاح‌هایی اشاره کنیم تا دیگر مطمئن باشید که تا بن دندان مسلح هستید و دیگر شکست تحت هیچ‌ شرایطی با شما کاری نخواهد داشت.
تغییر مسیر را تا ح
ﺩﺭ یک سمینار رموز موفقیت، سخنران از حضار ﺮﺳﺪ: 
«ﺁﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﺭﺍﺖ ﻫﺮﺰ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪﻧﺪ؟»
حضار ﻓﺮﺎﺩ ﺯﺩﻧﺪ: «ﻧﻪ! ﻧﺸﺪﻧﺪ.»
سخنران: «ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺍﺩﺴﻮﻥ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «ﺮﺍﻫﺎﻡ ﺑﻞ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «ماری کوری ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «جمز وات ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران ﺑﺮﺍ ششمین ﺑﺎﺭ ﺮﺳﺪ: «ﻣﺎﺭ ﺭﺍﺳﻞ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
ﻣﺪﺗ ﺳﻮﺕ ﺩﺭ ﻼﺱ ﺣﺎﻢ ﺷﺪ. ﺳﺲ یکی از حاضرا
یک محیط کار عالی پس از ثبت شرکت لهستان (1)
ثبت شرکت لهستان به یکی از بهترین روش‌‎ها برای ثروت‌آفرینی تبدیل شده است. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران پس از راه اندازی کسب و کار و بیزنس خود در لهستان تلاش می‌کنند که موفقیت را برای خود و اعضای خانواده خود رقم بزنند. یکی از بهترین مزایای ثبت شرکت در کشور لهستان این است که کارآفرین یا سرمایه‌‎گذار می‌توانند اقامت لهستان را ابتدا به صورت موقت و سپس به صورت دائمی دریافت کنند.یکی از مسائل اصلی که کارآ
دروازه قرآن شیراز
شیراز شهر زیبایی‌ها و عشق، آثار تاریخی و طبیعی زیادی را در دل خود جای‌داده است.همه ما شیراز را به‌عنوان یکی از بهترین و زیباترین شهرهای ایران می‌شناسیم.دروازه قرآن شیراز
دروازه قرآن شیراز، یکی از قدیمی‌ترین دروازه‌های شیراز است که امروز از آن با عنوان یک اثر تاریخی یاد می‌شود.بنای این دروازه به دوره عضدالدوله دیلمی باز می‌گردد.
دروازه قرآن در شمال شرقی شیراز در میانه‌ کوه‌های بابا کوهی و چهل مقام،در تنگ الله اکبر
حتّی اِذَا اسْتَهْلَلْتُ ناطِقاً بِالْکَلامِ اَتْمَمْتَ عَلَىَّ سَوابغَ الاِْ نْعامِ 
و تمام کردى بر من نعمتهاى شایانت را آنگاه که لب به سخن گشودم 
سخن گفتن یک ابزار مهم ایجاد ارتباط است و قوه‌ای است که خدای متعال برای سهولت ایجاد ارتباط در اختیار انسان قرار داده است. شاید بخاطر ظرافت‌هایی که این نعمت الهی دارد کمتر کسی سعی بر تفکر در اسرار و رموز آن کرده باشد. در واقع یکی از شاخصه‌های تمایز انسان از غیر خودش نطق می‌باشد. نگریستن به ا
حتّی اِذَا اسْتَهْلَلْتُ ناطِقاً بِالْکَلامِ اَتْمَمْتَ عَلَىَّ سَوابغَ الاِْ نْعامِ 
و تمام کردى بر من نعمتهاى شایانت را آنگاه که لب به سخن گشودم 
سخن گفتن یک ابزار مهم ایجاد ارتباط است و قوه‌ای است که خدای متعال برای سهولت ایجاد ارتباط در اختیار انسان قرار داده است. شاید بخاطر ظرافت‌هایی که این نعمت الهی دارد کمتر کسی سعی بر تفکر در اسرار و رموز آن کرده باشد. در واقع یکی از شاخصه‌های تمایز انسان از غیر خودش نطق می‌باشد. نگریستن به ا
یکی از موارد جالب کتاب شیوه های دفینه گذاری گذشتگان در ایران این است که همزمان که با تاریخ گذشتگان آشنا میشوید ، به صورت جامع و کامل در مورد اینکه چگونه و چرا گنج و اموال را در دفینه ها قرار میدادند،نیز اشنا میشوید که کمک خیلی زیادی به شما میکند. لطفا با ما همراه باشید:
جوغن و کاربرد های آن :
کاربرد اصلی جوغن ها : جوغن ها کاربردی مثل یک نسخه روی سنگ داشتند که باتوجه به بزرگی وکوچکی هرکدام به یک آثار محیطی اشاره داشته است و جوغنها همه دارای یک

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) گفت: شهید صیاد شیرازی عامل وحدت ارتش و سپاه در دوران دفاع مقدس بود.

سردار رضا محمدسلیمانی افزود: امیر سپهبد علی صیاد شیرازی یکی از امرای بسیجی و نمونه و در واقع مالک اشتر دوران جنگ بود. ویژگی‌های منحصر به فرد ایشان در زندگی فردی و اجتماعی به عنوان یک الگو در ابعاد عملی و نظری مطرح شده است.
وی یادآور شد: شهید صیاد شیرازی با قلب خود فرماندهی می‌کرد و با اخلاق، گفتار و حرکات خود نقش قابل توجهی در سیر تکاملی رفتار جو
متأسفانه هنوز بعضی از معماران عزیز از فلسفه گنبد و گلدسته، اطلاع
ندارند؛ هنوز از رمز پردازیهای مسجد، بی خبرند؛ هنوز نمی دانند که محراب، نمادی در
غار حراست و هنوز … وآن وقت برای طراحی مسجد، قلم می زنند
گنبد در مکتب معماری مسلمانان، معنایی از هدف و جایگاه رسیدن به هدف،
یعنی الله را دارد. کارشناسان برای گنبد و گلدسته که یکی از اصلی ترین رمز پردازی
ها در مساجد است، رموز و دلایل خاصی را مطرح کرده اند؛ بعضی می گویند که گنبد
مانند سرانسان است و دو
به جرات می توان خط سوم را معروفترین گفتار حضرت شمس تبریزی دانست که یکی از بزرگترین معماهای تاریخ عرفان است. حتی پس از گذشت حدود هزار سال، هنوز کسی نمی تواند ادعا کند که معنی آنرا کاملا دریافته و البته شاید کسی که متوجه بطن این گفتار شود هم هرگز آنرا بیان نسازد.
شمس تبریزی در جایی دیگر بیان می دارد که:«چون گفتنی باشد و همه عالم از ریش من در آویزد که مگر نگویم، حتی بعد از هزار سال، این سخن بدان کس برسد که من خواسته باشم!» و این یک معنی دارد. بله تن
کمتر از 2 قرن پیش ، در شهری که امروز تهران بزرگ نامیده می شود، نامی در صنعت جواهرسازی شکل گرفت که هنوز هم پابرجاست. حاج محمد مهدی جواهری، در حدود اواسط سلطنت ناصرالدین شاه قاجار، به نیروی درایت و فن و ذوق سرشار خویش، حجره ای برای داد و ستد گوهرگری در بازار تهران ایجاد کرد که پس از وی توسط فرزندانشان این راه ادامه پیدا کرد.
او از هندوستان-آفریقا-عمان-بحرین-تانزانیا گرفته تا بسیاری نقاط دیگر گوهرهای نخبه تهیه و آنها را برای عرضه به تهران انتقال
در این مقاله تصمیم داریم به رموزی بپردازیم که افراد موفق در بازاریابی شبکه ای آن ها را دنبال می کنند. این افراد ویژگی ها و خصوصیاتی دارند که سبب پیروزی آن ها در زمینه نتورک مارکتینگ شده است.
صفات افراد غنی و دارا در بازاریابی شبکه ای :
این افراد یک سیستم محکم، قابل توجیه و منطقی برای کار خود دارند.
تداوم و پیگیری دارند.
در این کار صبور هستند.
این افراد هدف دارند.
این کار را بصورت روزانه نجام می دهند.
آن ها بدون هیچ شک و تردیدی، به محصولا
دانلود سریال The War Between Women 2019

دانلود سریال The War Between Women 2019
با بازی جین سه یئون

نام ها: انتخاب: جنگ میان زنان – ملکه: عشق و جنگ
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه TV Chosun
ژانر: عاشقانه | فانتزی | تاریخی | سیاسی | درام
تاریخ پخش: 23 آذر 1398 – Dec 14, 2019
قسمت ها: 16 
روزهای پخش: شنبه و یک شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته 
بازیگران:
Jin Se Yun – Kim Min Kyu
تا قسمت آخر با زیرنویس فارسی 
خلاصه داستان: کانگ یو بون (Jin Se-Yun) پس از به قتل رسیدن خواهر دوقلوی خود سعی میکند ت
 لذت از زندگی …
 تست هوش اعداد
 چگونه در انتخابات برنده شویم؟!
 درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش (ACT) چیست؟
 جهش کوانتومی چیست؟
 رمزهای تاثیرگذاری بر دیگران
 نکات مهم انتخاب همسر
 عشق و مسائل جنسی
 چطور فروش محصولاتم را بیشتر کنم؟
 حافظه محور یا خلاقیت محور؟
 کودک‌تان بیش فعال است یا بازیگوش؟
 تایید طلبی مفرط
 اختلال افسردگی
 ثروت موفقیت یا عشق
 تحلیل ارتباط متقابل
 افکار شما چطور اتفاقات زندگیتان را رقم می زند؟
 قدرت جذب متافیزیکی خواسته ه
در 1918 شعبده باز مشهور هری هادینی (Harry Houdini) زمانی که یک فیل 10000 پوندی را ناپدید کرد، تحییر بیش از 5200 نفر از حضار تأتر Hippodrome نیویورک را برانگیخت. اما ناپدید شدن یک جانور بزرگ در مقایسه با تردستی باشکوهی که در 11 آگوست در منظومه شمسی مان رخ داد چیزی نیست. در آن روز سیاره زحل بدون کمک گرفتن از ژوپیتر یا از اورانوس، سیستم  حلقه ای 170000 مایلی خود را ناپدید ساخت.
چگونه یک سیاره منحصر گاز و بزرگ، بدون استفاده از چوب سحرآمیز، دود یا آینه توانست حجمی تقریبا
باید گفت به وجود آوردن سقفی مزین و شیک در بازسازی بسیار اهمیت دارد این عمل در گذشته بیشتر با گچ بری های خاصی که مخصوص ایرانی ها بود به اجرا در آورده می شد اما در بازسازی به شیوه های نوین از سقف های کشسان استفاده می کنند که حالتی دو بعدی دارند. سقف های کشسان در بازسازی بیشتر برای استخر ها و سالن های ورزشی و تفریحی کاربرد دارد و کمتر پیش می آید که در سقف پذیرایی و یا اتاق ها از سقف کشسان استفاده شود. سقف کشسان یا همان آسمان مجازی این روز ها در بازس
در داستان فیلم، زمینیان به منظور تصرف منابع سرشار پندورا (سیاره ناوی‌ها)، و برای به دست آوردن هرچه بیشتر سنگ آنابتانیوم برای اشغال نظامی سیاره پندورا آماده می‌شوند که منجر به نابودی خانه و کاشانه ناوی‌ها و محیط زیستشان خواهد گشت. و این موضوع احتمال انقراض ناوی‌ها به دست بشر را خیلی زیاد کرده است.
اما از سوی دیگر، گروهی از انسان‌های دانشمند مشغول آزمایش پروژه‌ای هستند بنام آواتار که در آن با علم ژنتیک و ترکیب دادن D.N.A انسان و ناوی، بدن
بسم
الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین‏
دوحة
طوبى العلم و التقوى، العبد الصالح المتفرد النبیه، مصداق «الولد سرّ أبیه»، البصیر
بأسرار أرواح الحروف و رموز أشباح الأعداد، الواقف على مواقف الأوفاق بکنه المراد،
الناطق باستنطاق المستحصلات الجفریة على الصواب و السّداد: حجّة الاسلام و المسلمین
السید مهدى القاضى الطباطبائی التبریزى (رفع الله درجاته السامیة).
آن جناب
خلف صادق و صالح استاد تنى از اساتیدم آیة الله الکبرى، الفائز بالمقامات
تحقیق درباره ورزش گلف 20 صفحه مقاله درباره گلف تحقیق درباره گلف ورزش گلف از کجا آمده است مقاله درباره گلف تحقیق کامل درباره گلف

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
فایل تحقیق درباره ورزش گلف (ورزش گلف از کجا آمده است) ، در قالب Word و 20 ص قابل ویرایش.
بخشی از متن :
تاریخچه
1413 میلادی زمان شروع گلف در اسکاتلند برای شاهزادگان و درباریان بود تا سال 1457 و بعد از سال 1457 بازی کردن گلف ممنوع شد که تا سال 1503
تحقیق درباره ورزش گلف 20 صفحه مقاله درباره گلف تحقیق درباره گلف ورزش گلف از کجا آمده است مقاله درباره گلف تحقیق کامل درباره گلف

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
فایل تحقیق درباره ورزش گلف (ورزش گلف از کجا آمده است) ، در قالب Word و 20 ص قابل ویرایش.
بخشی از متن :
تاریخچه
1413 میلادی زمان شروع گلف در اسکاتلند برای شاهزادگان و درباریان بود تا سال 1457 و بعد از سال 1457 بازی کردن گلف ممنوع شد که تا سال 1503

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه

دسته بندی
تربیت بدنی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
193 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

توضیحات :
بخشی از متن :
تاریخچه
یک لپ تاپ استوک خوب،کم کارکرد و بدون خط و خش با قیمت کمتر! این چیزیست که همه ی خریداران به دنبال آن هستند اما نکته ی مهم این است که اگر این جنس را پیدا کردید قبل و پس از خرید چه کارهایی را باید انجام دهید که بدانید آیا واقعا سود کرده اید؟
در راهنمای خرید لپ تاپ قصد آن را داریم با اراده ی همه ی نکات اصلی و جزیی شما را در انتخاب یک لپ تاپ مناسب یاری دهیم . اگر به دنبال خرید لپ تاپ دست دوم و خرید لپ تاپ استوک هستید ضروری است بخش های مختلف لپ تاپ را مورد
1. یادداشتی دیدم از
آقایی به نام ید الله موقن که: «نجف دریابندری مترجم  مشهور درگذشت. 
چون من از نسل قدیمی‌تری هستم مطالبی در مورد ترجمه های ایشان می‌دانم که
شاید نسل جوان نداند. من خودم از نوجوانی ترجمۀ "تاریخ فلسفۀ غرب"
برتراند راسل و کتاب "عرفان و منطق" مقالاتی از راسل را  به ترجمۀ دریابندری خوانده بودم. دریابندری برای
کسانی که در فرانکلین به کار ترجمه اشتغال داشتند بت بود ومرادشان بود. من وقتی که
از انگلستان برگشتم  در جلسات جنگ اصفهان
شر
عطر و ادکلن ها دارای رمز و رموز پیچیده‌ای می باشند. و در واقع بسیاری از اوقات می توان از بوی هر فردی به سلیقه ی او پی برد. زیرا روانشناسان معتقدند که هر فردی عطر و بویی مخصوص به خود دارد و حتی پا را از این فراتر گذاشته اند و معتقدند که انسان ها بر اساس بوی هم عاشق هم می شوند.
معمولا آقایان و بانوان به دنبال عطر زنانه و عطر مردانه ای هستن که پخش و ماندگاری بالایی داشته باشد. پخش بوی عالی از مهمترین فاکتوهای محبوبیت عطر می باشد. زیرا بسیاری از عطر
وقف :
    وقف یعنی ایستادن ، توقف کردن ودر نگ کردن ودر اصطلاح تجوید جداساختن کلمه از مابعدآن است وضد آن وصل است ومیانه وقف و وصل سکت می باشد .
اکنون باید به دو سوال پاسخ داد .
الف ): کجا وقف کنیم ؟   
•1-    آخر آیه محل وقف است .
•2-    برسر رموز سبحاوندی وقف می کنیم.
•-         م    وقف لازم  یعنی 100% وقف شود.
•-         ط   وقف مطلق یعنی 80 % وقف شود .
•-         ج   وقف جایز یعنی 60% وقف شود.
•-          ز   وقف مُجَوَّز یعنی 50% وقف شود .
•-         ص

در بسیاری از فرهنگ‌ها سابقه استفاده از گرید در نقاشی، طرح‌های تزئینی، معماری و پارچه وجود دارد. در طراحی گرافیک نیز. گرید ساختار زیرین صفحه آرایی است و در معماری طرح کلی را امکان پذیر می‌کند. در واقع گرید فضای درون صفحه را به واحدهای یکسان تقسیم می‌کند. اگر برای یک مجله از گرید استفاده شود، حسی از وحدت و انسجام در صفحات مجله پدید می‌آورد. گرید به صفحه فرم و محتوا می‌دهد و قواعدی را برقرار می‌کند که تداوم و پیوستگی را در تمامی صفحات تثبی

خدمات آنلاین به یکی از امکانات جدایی ناپذیر اپلیکیشن های هوشمند تبدیل شده است. افراد با داشتن گوشی های همراه به دنبال راه هایی هستند که با کمترین جابجایی در سطح شهر در سریعترین وقت ممکن، به نیازهای خود رسیدگی کنند. در همین راستا ما در شرکت الو اپلیکیشن (Alo Application) با ساخت اپلیکیشن خدماتی راهکاری ارائه می دهیم برای افرادی با بودجه و زمان محدود که به دنبال نیروی متخصص هستند.
مزایاساخت اپلیکیشن خدماتی کمکی است برای مشاغل مختلف و استارت آپ ها

خدمات آنلاین به یکی از امکانات جدایی ناپذیر اپلیکیشن های هوشمند تبدیل شده است. افراد با داشتن گوشی های همراه به دنبال راه هایی هستند که با کمترین جابجایی در سطح شهر در سریعترین وقت ممکن، به نیازهای خود رسیدگی کنند. در همین راستا ما در شرکت الو اپلیکیشن (Alo Application) با ساخت اپلیکیشن خدماتی راهکاری ارائه می دهیم برای افرادی با بودجه و زمان محدود که به دنبال نیروی متخصص هستند.

خلاصه کتاب کیمیاگر 
داستان کیمیاگر، براساس قصه‌ای از هزار و یک شب نوشته شده و ماجرای پسری است به نام سانتیاگو که در شهر زیبای آندلس زندگی می‌کند و به چوپانی مشغول است. آندلس، شهری که توریست‌های زیادی را بخاطر داشتن دهکده‌ها تاریخی و طبیعت سرسبزش  به خود جذب می‌کند. این زیبایی ها توجه سانتیاگو را به خود جلب کرده بود
سانتیاگو چوپانی است که به گله‌اش علاقه زیادی دارد با اینکه می‌داند گوسفندهایش فقط به آب و غذا فکر می‌کنند و هیچوقت متوجه س
ما می خواهیم با تفسیر موضوعی قران کار مان اغاز کنیم و به تفسیر سوره ی قلم می پردازیم .
بسم الله الرحمن الرحیم
اولین ایه  
ن و القلم وما یسطرون  می باشد که به ترجمه وتفسیر ان به شرح زیر می پردازیم.
ترجمه:
ن (قسم به نون که شاید نام نور و ناصر حق یا لوح نور خداست) و قسم به قلم (علم فعلی ازلی) و آنچه (تا ابد در لوح محفوظ عالم) خواهند نگاشت.
تفسیر :

بِسم‌ِ اللّه‌ِ الرَّحمن‌ِ الرَّحِیم‌ِ
ن‌ وَ القَلَم‌ِ وَ ما یَسطُرُون‌َ «1»
ن‌ ‌از‌ رموز قرآنی‌ ‌ا
کتاب اسرار و نشانه ها رمز گشایی علائم
دانلود کتاب اسرار نشانه ها، کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم و نشانه های دفینه و گنج یابی برای دانشجویان باستان شناسی و عاشقان دفینه شناسی

کتاب اسرار نشانه ها,تفسیر و توضیح علائم و نشانه های مهم شامل : نشانه های دفینه را بشناسیم ، نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی کنیم,کتاب چشم طلایی و .....

این کتاب با ۳۴۰ صفحه رنگی کاملترین مجموعه ای است که تا کنون در ایران و در مورد دفینه ها نوشته شده است.دارای بیش از 1000 ع

کور شوم جز تو اگر زمزمه ای دگر کنم

اینبار بنیاد سخن را بر شعری از جناب قمیشی نهادم! جای تعجب است! انتظار غالب آن بود که سخن را با گزاره نغزی از الهی قمشه ای آغاز کنم، یا امثال او، که نکردم. اما این چه حکمت است؟
حکمتی در کار نیست! همینطوری! دیدم قشنگ بود، نوشتم. هرچه باشد، این دو، هر دو از یک گونه اند. هم نوع اند. هر دو، انسان اند. بر حسب اتفاق! زیست شناسان گفته اند که ما در زمین، حدود یک میلیون گونه جانوری و گیاهی و غیره داریم. از پلنگ و نهنگ گرفته
ما می خواهیم با تفسیر موضوعی قران کار مان اغاز کنیم و به تفسیر سوره ی قلم می پردازیم .
بسم الله الرحمن الرحیم
اولین ایه  
ن و القلم وما یسطرون  می باشد که به ترجمه وتفسیر ان به شرح زیر می پردازیم.
ترجمه:
ن (قسم به نون که شاید نام نور و ناصر حق یا لوح نور خداست) و قسم به قلم (علم فعلی ازلی) و آنچه (تا ابد در لوح محفوظ عالم) خواهند نگاشت.
تفسیر :

بِسم‌ِ اللّه‌ِ الرَّحمن‌ِ الرَّحِیم‌ِ
ن‌ وَ القَلَم‌ِ وَ ما یَسطُرُون‌َ «1»
ن‌ ‌از‌ رموز قرآنی‌ ‌ا

نکاتی ارزشمند برای آشپزی
اصل در آشپزی، وجود عشقه. پس با عشق آشپزی کنید و چه عشقی بالاتر از عشق خداوند و اهل بیت پیامبر.
قبل از طبخ غذا نیت کنید که این غذا رو نذری درست می کنید. می‌تونید هر روز هفته رو نذر امامی که اون روز متعلق به ایشونه بکنید. حاجتی هم که بابت این نذر درخواست می‌کنید سلامتی و فرج امام زمان باشه. این طوری هم ثواب نذری دادن رو بردید، هم محبوب دل و مورد عنایت و دعایِ خیر امام زمان و مادرشون شدید، هم هر روز خانواده‌تون غذای نذری
و من کلام له (علیه السلام) لابنه محمد ابن الحنفیة لما أعطاه الرایة یوم الجمل:
تَزُولُ الْجِبَالُ وَ لَا تَزُلْ، عَضَّ عَلَى نَاجِذِکَ، أَعِرِ اللَّهَ جُمْجُمَتَکَ، تِدْ فِی الْأَرْضِ قَدَمَکَ، ارْمِ بِبَصَرِکَ أَقْصَى الْقَوْمِ وَ غُضَّ بَصَرَکَ، وَ اعْلَمْ أَنَّ النَّصْرَ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ سُبْحَانَهُ.
ترجمه

موضوع: آموزش نظامى
(در جنگ جمل سال 36 هجرى روز پنجشنبه 15 جمادى الآخر هنگام دادن پرچم به دست فرزندش محمد حنفیّه(1) فرمود):
اگر ک
وبلاگ نویس باید در وهله اول آسایش فکری داشته باشد. یعنی هیچ موضوع اضافی نباید مرتبط با امر وبلاگ نویسی، برای او دغدغه فکری و دل نگرانی ایجاد کند. این لازمه کار وبلاگ نویسی و از رموز محبوبیت سرویس های وبلاگدهی بزرگ در ایران هستند. در حقیقت چیزی که ما در «بلاگ اسکای» بدان نیازمندیم، امکانات بیشتر برای تهیه محتوای با کیفیت تر است، اما در سروریس وبلاگدهی رقیب - یعنی بیان - امکانات اساسی محدود و هزینه بر برای وبلاگ نویسان این رسانه است که در میان
به قلم حجت‌الاسلام محمدرضا احمدی: با سلام. راجع به آیه 216 سوره بقره که جناب مدیر مدرسه‌ی فکرت خواسته بودند تا نکاتی ارائه شود، موارد زیر تقدیم می گردد:

کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَ عَسَىٰ أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَىٰ أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لَا تَعْلَمُون.

جهاد در راه خدا، بر شما مقرّر شد؛ در حالی که برایتان ناخوشایند است. چه بسا چی
نحوه نگهداری از لباس در حفظ کیفیت  و عمر مفید آن تاثیر دارد. نگهداری از لباس مخصوص مارک های گران نیست. کیف، کفش، پالتو، مانتو، کت و شلوار و بلوزهایی که دارید می توانند مدت ها به همان زیبایی روز اول باقی بمانند، البته باید رموز نگهداری از لباس را بلد باشید.

خشکشویی
استفاده از شوینده های شیمیایی قوی به بافت پارچه آسیب وارد می کند. خشکشویی ها از مواد شیمیایی  بسیار قوی برای تمیز کردن لباس ها استفاده می کنند. برخی از پارچه ها را نمی توان در ما
در دنیای فیلمنامه نویس ها ، آدم های زیادی نیستن که سلیبریتی باشن ، چارلی کافمن بین فیلمنامه نویس ها ، قطعا یه سلیبریتی محسوب میشه.

از همون فیلم اولش ، جان مالکوییچ بودن نشون داد که نبوغ و خلاقیتی داره که با بقیه ی آدما متفاوته. 
جان مالکویچ بودن هرچند مملو از باگ های فیلمنامه ای مختلفه (از اینکه چطور انقدر سریع و بدون هیچ مقدمه ای این مثلث عشقی شکل میگیره تا اینکه یکی توو اون شرکت خراب شده نیست که ببینه اینا در طول روز چیکار میکنن و اصلا ، جا
ثروت آنلاین چه تفاوتی با مفاهیم دیگر دارد؟وقتی برای اولین بار با عنوان ثروت آنلاین مواجه می شوید چه چیزی در ذهنتان تداعی می گردد؟ کمی فکر کنید. به چه چیزی می گوییم ثروت آنلاین؟ این نوع از ثروت چگونه به دست می آید؟ چه تفاوتی با بقیه مفاهیم مشابه دارد؟
تعریف ثروت چیست؟شاید تا چند دهه قبل ثروت تنها شامل مواد و اشیای فیزیکی می شد که یک فرد در طول حیات خود مالک آنها بود و از آنها بهره می گرفت. مثل خانه، اتومبیل، طلا، پول، باغ و هرچیزی که قابل لمس بو
کفش‌های تمیز و مرتب از لوازم ضروری هر فرد شیک‌پوش است و لازمه داشتن چنین کفش‌های واکس زدن آن است. برای این که کفش‌های شما همیشه تمیز و براق باشد باید بتوانید واکس زدن را خودتان انجام دهید. اگر این کار درست و اصولی انجام نشود نتیجه مطلوبی هم نخواهد داشت و لازم است رموز این کار را به خوبی بدانید. برخلاف تصور شما تنها یک راه برای واکس زدن وجود ندارد و در این مقاله سه راه ساده و موثر را برای این کار به شما آموزش خواهیم داد.
سه روش واکس زدن کفش
روش
کفش‌های تمیز و مرتب از لوازم ضروری هر فرد شیک‌پوش است و لازمه داشتن چنین کفش‌های واکس زدن آن است. برای این که کفش‌های شما همیشه تمیز و براق باشد باید بتوانید واکس زدن را خودتان انجام دهید. اگر این کار درست و اصولی انجام نشود نتیجه مطلوبی هم نخواهد داشت و لازم است رموز این کار را به خوبی بدانید. برخلاف تصور شما تنها یک راه برای واکس زدن وجود ندارد و در این مقاله سه راه ساده و موثر را برای این کار به شما آموزش خواهیم داد.
سه روش واکس زدن کفش
روش
یاهو
پنج سال بعد از مرگ بابابزرگم فهمیدم سیگاری بوده. مسلما از این سیگاری های
قهار نبوده اما طبق گفته پدرم هر ازگاهی بدش نمی آمده سیگاری آتش بزند. بابابزرگم
از رموز عالم بود. همین که تا شانزده سالگی نفهمیدم سیگاری بوده خودش مثال خوبی
است. یا اینکه پدرم هیچوقت نفهمید پدرش به چه کسی رای می داد.
سیگار از ممنوعات خانواده مان است که هنوز کشفش نکرده ام. سیگار از آن خط
قرمزهایی است که همه جوان ها دوست دارند یک بار هم که شده از بالایش بپرند. در سن
پنجاه
به گوشه‌ای بنشین خُشدل و تماشا کنکه کس به یاد ندارد چنین عَجَب‌زَمَنی
کانال آخرالزّمان، می‌کوشد خانندگانش را، دور از هدفهای شخصی، بازیهای سیاسیِ سرگرم و گمراه‌کننده با رویدادهای شگفت‌انگیز آخرالزّمان آشنا سازد. این کانال به هیچ حزب و گروه سیاسی وابستگی ندارد و می‌خاهد با ارائۀ آموزه‌های مهدوی و آخرالزّمانی خداباوران را به آینده‌ای روشن امیدواری دهد و با افزایش آگاهی و صبر مردمان این روزگار، گاه به بیان برخی دردهای بیچارگان و ستمد
در اولین
دقایق 30 خرداد 1398 هواپیمای جاسوسی مدرن آمریکا از نوع گلوبال هاوک با ارزش بیش
از 200 میلیون دلار در ارتفاع 21 هزار متری منطقه جاسک شناسایی و با یک فروند موشک
زمین به هوای سوم خرداد مورد هدف قرار گرفت و در آبهای سرزمینی ایران ساقط گردید،
با توجه به مراحل چندساله توسعه موشک زمین به هوا و نیز مدت 13 ساله توسعه رادار
بومی و با نگاهی دقیقتر به ابعاد این حادثه میتوان به رموز موفقیت فناوری آن و
مراحل طی شده برای این توفیق استثنایی و شگرف پی برد و
موضوع:جولین که از بهترین وکلای شهرش هست طی حادثه ای که براش پیش میاد ؛همه داراییش رو میفروشه وبه قصد یک سیر و سلوک درونی به هندوستان کوچ میکنه و بعد از سال ها به شهر خودش برمیگرده تا آیینی رو که از خردمندان اونجا یاد گرفته به اطرافیانش آموزش بده ؛این رموز و آیین  با عنوان هفت فضلیت در قالب یک سری نماد  در اول کتاب در یک داستان گنجانده شده   و ادامه کتاب به تو ضیح دادن درمورد هر یک از این نمادها و راه های دست یابی به آن سپری میشه
واما ازکتاب....
محتوا یکی از قوی‌ترین نشانه‌های رتبه‌بندی گوگل است. با این‌ حال، بسیاری از بازاریابان در تولیدمحتوای مناسب مشکل دارند. باید بدانید دوره‌ی روزهایی که می‌توانستید با نگارش و انتشار یک پُستِ وبلاگ ۳۰۰کلمه‌ای، رتبه کسب کنید، مدت‌هاست سپری شده است. برای کسب رتبه در SERP (صفحة نتایج موتور جستجو) به محتوایی عالی نیاز دارید. با هر محتوایی که منتشر می‌کنید، باید بتوانید به یک پرسش ساده پاسخ دهید: «چرا این محتوا را منتشر می‌کنید ؟» . اینکه محتوا
نکات اولیه برای شروع زنبورداری

کسی
که تصمیم به شروع زنبورداری دارد بهتر است از زمستان خود را آماده این کار
نماید. در زمستان به علت سردی هوا زنبور ها قادر به ترک کندو هایشان
نیستند. در نتیجه آغازگر و یا حتی زنبور دار کهنه کار بیکار بوده و وقت
کافی در اختیار دارد تا با خواندن کتاب های زنبورداری، از طرز زندگی زنبور
عسل و نیاز هایش کم و بیش آگاه گشته و نخست به تئوری کار کردن با آنها آشنا
گردد. تا در اواخر زمستان و اوایل بهار که هوا به تدریج ملا
خبر تعطیلی کتاب‌فروشی طهوری با ده‌ها سال فعالیت در روزهای اخیر، بازتاب‌های زیادی در رسانه‌ها به‌دنبال داشته و بار دیگر بحث خطر ورشکستگی کتاب‌فروشی‌های کشور را به بحث روز مبدل کرده است. هر چند این خبر توسط صاحب این کتاب‌فروشی تکذیب شده است، اما موضوع این تهدید برای مراکز فروش کتاب همچنان به قوت خود برجاست.در دو سال اخیر نزدیک به ۳۰ کتاب‌فروشی در پایتخت تعطیل شده است که واکنش‌های فراوانی را به دنبال داشت. آمارهای پایگاه اینترنتی خانه
محتوا یکی از قوی‌ترین نشانه‌های رتبه‌بندی گوگل است. با این‌ حال، بسیاری از بازاریابان در تولیدمحتوای مناسب مشکل دارند. باید بدانید دوره‌ی روزهایی که می‌توانستید با نگارش و انتشار یک پُستِ وبلاگ ۳۰۰کلمه‌ای، رتبه کسب کنید، مدت‌هاست سپری شده است. برای کسب رتبه در SERP (صفحة نتایج موتور جستجو) به محتوایی عالی نیاز دارید. با هر محتوایی که منتشر می‌کنید، باید بتوانید به یک پرسش ساده پاسخ دهید: «چرا این محتوا را منتشر می‌کنید ؟» . اینکه محتوا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سهیل سنقر